UBYTOVÁNÍ

Pro rezervaci prosím využijte náš rezervační systém https://www.balonovyhotel.cz/pracovni-rezervace-nefunkcni/ kde získáte slevu 10 % na ubytování. 

Ubytovat se lze denně od 14 do 21 hod. v restauraci na baru. 

Využijte možnosti vyplnění osobních údajů již v pohodlí domova. Zkrátíte si tak čas pobytu na recepci. Osobní údaje jsou nutné od všech ubytovaných osob.


Ubytujte se v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny.  Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

Prostory a pokoje hotelu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, firemní či soukromé akce. Využít můžete i soukromé ohniště.

V celém hotelu můžete využít WI-FI. Parkování je možné zdarma na přilehlém parkovišti ihned u hotelu.

Ve 27 pokojích najdete  76 lůžek + 5 přistýlek ve dvou patrech bez výtahu.

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vybavení pokoje je zařízené v jednoduchém přírodním stylu.

WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí. Nevstupujeme do pokojů a neprovádíme průběžný úklid. Pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.

Po 22. hodině je přísný zákaz hudby (reprodukované, kapela nebo DJ) z důvodu rušení nočního klidu Naše prostory nejsou tomuto přizůsobené. Děkujeme za pochopení.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. 


Typy pokojů

Dvojlůžkový pokoj

Osm pokojů

Třílůžkový pokoj

Patnáct pokojů

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyři pokoje

Nemůžete se dočkat zvěřinových hodů? Tuto sobotu a neděli 19. - 20. 9. pro Vás připravujeme malou ochutnávku od naší šéfkuchařky Marceli:
150g DANČÍ GULÁŠ S BRAMBORÁČKY 198,-

Zavítejte k nám na již tradiční Svatomartinské hody. Pečená husa na několik způsobů a k tomu svatomartinská a mladá vína letošního ročníku. Počet míst a porcí je omezen, doporučujeme rezervaci na tel.: 606 700 717. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Zveme Vás na již tradiční zvěřinové hody. I letos pro Vás jídelníček sestaví šéfkuchařka Marcela se svým týmem. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst na tel.: 606 700 717. Těšíme se na Vaši návštěvu.