UBYTOVÁNÍ

Recepce: +420 515 919 800, 733 747 001 (denně od 8 do 15 hod.)

Rezervaci můžete provést přímo v našem rezervačním systému https://www.balonovyhotel.cz/rezervace/ kde získáte slevu 10 % na ubytování a zároveň vidíte dostupné kapacity v požadovaném termínu.

Ubytovat se lze každý den od 14 do 21 hod. na baru v restauraci.

Snídaně v ceně 180,- Kč lze přiobjednat. Podávají se v čase od 7:30 do 10 hod. 


Restaurace:

pondělí - sobota od 11 do 22 hod.,(kuchyně 11 do 20 hod.)

neděle od 11 do 21 hod. (kuchyně 11 do 19 hod.).


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Balónového hotelu a pivovaru


Ubytujte se v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny.  Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

Prostory a pokoje hotelu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, firemní či soukromé akce. Využít můžete i soukromé ohniště.

V celém hotelu můžete využít WI-FI. Parkování je možné zdarma na přilehlém parkovišti ihned u hotelu.

Ve 28 pokojích najdete  78 lůžek + 5 přistýlek ve dvou patrech bez výtahu.

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vybavení pokoje je zařízené v jednoduchém přírodním stylu.

WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí. Nevstupujeme do pokojů a neprovádíme průběžný úklid. Pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.

Po 22. hodině je přísný zákaz hudby (reprodukované, kapela nebo DJ) z důvodu rušení nočního klidu Naše prostory nejsou tomuto přizpůsobené. Děkujeme za pochopení.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. 


Typy pokojů

Dvojlůžkový pokoj

Osm pokojů

Třílůžkový pokoj

Patnáct pokojů

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyři pokoje

Apartmán

Hledáte klid? Odpočinek a naprosté soukromí? Pak je pro Vás náš apartmán, který je umístěn v prostorách půdy (3. patro bez výtahu) ideální volbou.  Pokoj je vybaven manželskou postelí, volně stojící vanou, odděleným sprchovým koutem s toaletou, sedací soupravou a rychlovarnou konvicí. 

Tento apartmán není součástí rezervačního systému, dostupnost si prosím ověřte na tel.: 733 747 001 nebo mailové adrese info@balonovyhotel.cz 

Cena se snídaní pro 2 osoby 2540,- Kč

Kolárna

Vysočina je rájem cyklistů. Od hotelu se lze na kole vydat různými směry a vychutnat si krásy Vysočiny. K dispozici Vám je samostatná kolárna, každý host má do kolárny přístup pomocí hotelové karty. Tento prostor je monitorován kamerovým systémem.  Do kolárny se pohodlně vejde 25 kol. Pokud by bylo potřeba uskladnit větší množství, tak je k dispozici také prostor garáže. 

I březen bude bohatý na naše tematické gastro víkendy. Čekají nás osvědčené klasiky, jako burgery nebo tortilly. A ke konci měsíce Velikonoce, tradiční Zelený čtvrtek se zeleným pivem a jarní velikonoční menu. Pokud plánujete návštěvu naší restaurace, tak doporučujeme rezervaci míst. Můžete si ji zadat online...

My víme, do Vánoc je ještě daleko, ale letos může být vše jednodušší. Nejlepší dárky jsou zážitky. A jeden takový Vám přineseme i my. Řízená vinná degustace se sommeliérkou Zuzkou Kubíkovou ve sklípku Balónového hotelu. Provede Vás víny Krále vín - Filipa Mlýnka. Přijďte si užít příjemný večer s naší sommeliérkou nebo darujte nevšední...

Nezáleží na tom, zda slavíte svátek všech zamilovaných nebo dáváte přednost 1. květnu. Důležité je trávit čas s těmi, které milujeme a na kterých nám záleží. Odložme telefony a věnujme si to nejdůležitější, společný čas spolu. Společné zážitky spojují a společné jídlo je také zážitkem.

v prvním týdnu budeme mít zavřeno. Omlouváme se za případné komplikace a těšíme se na Vás opět 5. 1. dle standartní otevírací doby.