UBYTOVÁNÍ

Ubytujte se v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny.  Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

Prostory a pokoje hotelu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, firemní či soukromé akce. Využít můžete i soukromé ohniště.

V celém hotelu můžete využít WI-FI. Parkování je možné zdarma na přilehlém parkovišti ihned u hotelu.

Ve 27 pokojích najdete  76 lůžek + 5 přistýlek ve dvou patrech bez výtahu.

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vybavení pokoje je zařízené v jednoduchém přírodním stylu.

WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí. Nevstupujeme do pokojů a neprovádíme průběžný úklid. Pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.


Typy pokojů

Dvojlůžkový pokoj

Osm pokojů

Třílůžkový pokoj

Patnáct pokojů

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyři pokoje

Už jen dva pátky nám zbývají do konce prázdnin a k tomu patří tradiční grilování na terase. Tentokrát naposledy rozpálí gril šéfkuchařka Marcela. Rezervace na tel.: 606 700 717 nebo přímo v restauraci. Těšíme se na Vás :-)

I letos potřebujeme pomoct při sklizni chmele, ze kterého se bude ihned chmelit radešínské pivo. Nebude chybět sběr chmele na čas. Pro nejlepší družstvo (max. 6 členů) bude připravena odměna v podobě 50 l sudu piva Radešín. Připravíme i další soutěže pro malé a velké, skákací hrad a pivo 11 Samuel za 20,- Těšíme se na všechny účastníky chmelové...