UBYTOVÁNÍ

Od 25. 5. je možné se u nás ubytovat, těšíme se na Vaši návštěvu.

Pro rezervaci prosím využijte náš rezervační systém https://www.balonovyhotel.cz/pracovni-rezervace-nefunkcni/ kde získáte slevu 10 % na ubytování. 

Ubytovat se lze denně od 14 do 20 hod. v restauraci na baru. 

Využijte možnosti vyplnění osobních údajů již v pohodlí domova. Zkrátíte si tak čas pobytu na recepci. Osobní údaje jsou nutné od všech ubytovaných osob.


Ubytujte se v malebné obci Radešín, která se nachází v srdci Vysočiny.  Uprostřed lesů, na břehu rybníka najdete Balónový hotel, který vás překvapí svojí rodinnou atmosférou a umístěním v krásné přírodě. Radešín se nachází 12 km od Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě nebo Šiklova Mlýna.

Prostory a pokoje hotelu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, firemní či soukromé akce. Využít můžete i soukromé ohniště.

V celém hotelu můžete využít WI-FI. Parkování je možné zdarma na přilehlém parkovišti ihned u hotelu.

Ve 27 pokojích najdete  76 lůžek + 5 přistýlek ve dvou patrech bez výtahu.

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Vybavení pokoje je zařízené v jednoduchém přírodním stylu.

WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí. Nevstupujeme do pokojů a neprovádíme průběžný úklid. Pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.

Po 22. hodině je přísný zákaz hudby (reprodukované, kapela nebo DJ) z důvodu rušení nočního klidu Naše prostory nejsou tomuto přizůsobené. Děkujeme za pochopení.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. 


Typy pokojů

Dvojlůžkový pokoj

Osm pokojů

Třílůžkový pokoj

Patnáct pokojů

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyři pokoje

Rádi bychom poděkovali všem, co nás v nelehké době podpořili a jak jinak než pivem. Po celý pátek 29. 5. si u nás můžete dát točenou dvanáctku Radešín za zvýhodněnou cenu 20,- .Nezapomínáme ani na dobré jídlo - můžete si dát čerstvé domácí uzené maso, hovězí tatarák nebo pečené kolínko.Restaurace vč. terasy je otevřena od 11 do 22 hod. Těšíme...

V neděli oslavíme s dětmi jejich den. Čeká je skákací hrad, nová dětská prolézačka a zmrzlina (vyzvedněte si ji v restauraci na baru). Těšíme se na Vás! (v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta).

Novinka pro děti 👨‍👧‍👦
Během uzavření jsme se nenudili a pořád něco vymýšleli. A jedním z výsledků je tato úžasná prolízačka pro děti. Rodiče si můžou v klidu posedět a děti vyřádit 😀