AKTUALITY

Opět pro Vás připravujeme burger víkend a moc se těšíme :-) Burgery si můžete objednat i přes náš e-shop a sníst si je v klidu domova.
HOVĚZÍ HAMBURGER 148,-
(mleté hovězí maso, slanina, karamelizovaná cibulka, hořčicový dresing, ledový salát, rajče)
CHEESEBURGER 148,-
(mleté hovězí maso, cheddar, karamelizovaná cibulka, domácí tatarka, ledový salát,...

Již tento pátek 25. 9. se můžete těšit na nové pivečko na čepu. Zapojili jsme se do celorepublikové akce a uvařili Svatováclavský ležák. Pivo bylo uvařeno v duchu českých tradic a chutí. Od pátku do pondělí(25. - 28. 9.) od nás dostane jedno čepované každý Václav...zastavte se nejen na jedno. Těšíme se na Vaši návštěvu. Rezervace 606 700 717

Nemůžete se dočkat zvěřinových hodů? Tuto sobotu a neděli 19. - 20. 9. pro Vás připravujeme malou ochutnávku od naší šéfkuchařky Marceli:
150g DANČÍ GULÁŠ S BRAMBORÁČKY 198,-

Zavítejte k nám na již tradiční Svatomartinské hody. Pečená husa na několik způsobů a k tomu svatomartinská a mladá vína letošního ročníku. Počet míst a porcí je omezen, doporučujeme rezervaci na tel.: 606 700 717. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Zveme Vás na již tradiční zvěřinové hody. I letos pro Vás jídelníček sestaví šéfkuchařka Marcela se svým týmem. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst na tel.: 606 700 717. Těšíme se na Vaši návštěvu.

I letos Vás zveme na tradiční sběr chmele, ze kterého se bude chmelit naše radešínské pivo. Během odpoledne pro Vás budou připraveny různé soutěže, nebude chybět ani sběr chmele na čas. Pro nejlepší družstvo (max. 6 členů) bude připravena odměna v podobě 50 l sudu piva Radešín. Za pěkného počasí se mohou děti těšit na skákací hrad a dospělí na...

I tento pátek Vás zveme na grilování na terase od 17:00 do 20:30, rezervace míst na tel. 606 700 717. Těšíme se na Vaši návštěvu.