AKTUALITY

I o červencových svátcích v úterý 5.7. a ve středu 6. 7.máme otevřeno od 11 do 22 hod. (kuchyně od 11 do 20 hod.) Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Balónového hotelu a pivovaru

Tak zase téměř po roce nažhavíme gril, ke kterému se postaví náš Jarda. A že už má letos natrénováno. Těšit se můžete na RIB EYE STEAK, KUŘECÍ STEAK NEBO BURGERY. A bude i něco pro ty, co masu neholdují. Připravte si své chuťové buňky, začínáme v 17:00 do 19:45.
Nabídku najdete na našich stránkách ve středu ...

Hledáme novou kolegyni na pozici pokojská se zkráceným pracovním úvazkem (50 - 75 %), směny dle domluvy (ranní od 7 do 14 hod.,). Vhodné pro maminky s malými dětmi.

Léto se blíží a my se ptáme... už víte, co budete dělat o prázdninách? Přidejte se k nám, poznejte nové kamarády, pracovní návyky a co si budeme, peníze jsou taky fajn. Moc nepřemýšlej a ozvi se hned, volej Veroniku nebo Lenku na tel. :733 747 001 a domluv si termín pohovoru. Těšíme se na Tebe!

Velice nás překvapil Váš zájem o chřestové speciality a proto jsme se rozhodli, že i tento víkend si na nich budete moci pochutnat. Nabídku brzy zveřejníme a už teď se na Vás těšíme :-)

Na tento víkend jsme si pro Vás připravili burgery a českou kuchyni. Nebude chybět klasická svíčková s knedlíkem a dezert domácí dukátové buchtičky :-)