O NÁS

V samém srdci Vysočiny naleznete klidný hotel, výbornou restauraci a především domácí pivovar Balónový hotel Radešín. Ať už k nám zavítáte jen na skok či na delší pobyt, rozhodně nebudete litovat. Balónový hotel Vás dostane svou polohou uprostřed lesů na břehu radešínského rybníka, vlastním pivem, vynikající kuchyní, útulně zařízenými pokojíčky, a to vše je umocněno rodinnou atmosférou. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám v přírodě, projížďkám na kole či výletování. Malebná obce Radešín, na jejímž okraji nás najdete, se nachází 12 km od Nového Města na Moravě.

Spojili jsme síly s Rybařství Kolář a pro tento víkend jsme doplnili nabídku o čerstvé rybí pokrmy. Těšit se můžete na filetovaného Sivena na roštu s tymiánovou omáčkou, pórkem a šťouchanými bramborami nebo Pivovarského kapra po mlynářsku s hranolkami a koprovým dipem.

I letos je potřeba očesat ty naše chmeláky, co nám rostou za hotelem. Je to neuvěřitelné, ale letos je to už 4. ročník sklizně chmele, ze kterého se bude chmelit naše tradiční radešínské pivo. Takže připravte koše, kýble, ruce, protože nebude chybět soutěž ve sběru chmele družstev na čas. Pro nejlepší družstvo (max. 6 členů) bude připravena odměna...

Zaskočte si sami, ve dvou nebo s partou k nám do restaurace, kde pro vás celý víkend budeme připravovat chřestové specialitky. Pochutnají si tu jak masožrouti, tak vegetariáni. Nabídku již brzy odhalíme, sledujte naše webové a facebookové stránky.