O NÁS

V samém srdci Vysočiny naleznete klidný hotel, výbornou restauraci a především domácí pivovar Balónový hotel Radešín. Ať už k nám zavítáte jen na skok či na delší pobyt, rozhodně nebudete litovat. Balónový hotel Vás dostane svou polohou uprostřed lesů na břehu radešínského rybníka, vlastním pivem, vynikající kuchyní, útulně zařízenými pokojíčky, a to vše je umocněno rodinnou atmosférou. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám v přírodě, projížďkám na kole či výletování. Malebná obce Radešín, na jejímž okraji nás najdete, se nachází 12 km od Nového Města na Moravě.

od 4. 1. 2021 je možné ubytovat hosty z důvodu pracovní cesty nebo za účelem výkonu povolání.

I po vánočních svátcích pro Vás otevřeme okénko pro prodej piva v PET nebo keg sudech. Otevřeno pro Vás budeme mít pondělí - středa od 13 do 16 hod. a ve čtvrtek od 10 do 12 hod. Doporučujeme provést objednávku přes náš e-shop (hlavně pivo v keg sudech) a u okénka si už jen objednávku vyzvednout. Objednávejte ...

Prodloužili jsme pro Vás prodej z okénka a budeme se na Vás těšit i ve středu 23. 12. od 13 do 16 hod. Zakoupit můžete

Kup jakékoliv množství PET s naším pivem, napiš své jméno s kontaktem na lísteček a zařaď se do slosování! Na TŘI vybrané šťastlivce čeká DÁRKOVÉ BALENÍ 2PET! Slosování a oznámení výherců proběhne v pátek 18.12.2020!