O NÁS

V samém srdci Vysočiny naleznete klidný hotel, výbornou restauraci a především domácí pivovar Balónový hotel Radešín. Ať už k nám zavítáte jen na skok či na delší pobyt, rozhodně nebudete litovat. Balónový hotel Vás dostane svou polohou uprostřed lesů na břehu radešínského rybníka, vlastním pivem, vynikající kuchyní, útulně zařízenými pokojíčky, a to vše je umocněno rodinnou atmosférou. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám v přírodě, projížďkám na kole či výletování. Malebná obec Radešín, na jejímž okraji nás najdete, se nachází 12 km od Nového Města na Moravě. 

MANAGER/KA HOTELOVÉHO PROVOZU volná pracovní pozice
Rozšiřujeme naši balónovou rodinu a moc rádi mezi sebe přijmeme novou kolegyni či kolegu. Hledáme někoho, kdo má v sobě pozitivní energii, nadšení, zodpovědnost a chuť vést své kolegy a motivovat je.

Rodina Kubíčkova Vás srdečně zvou na prohlídku radešínského zámku každou prázdninovou sobotu v 10 hodin, vstupné je dobrovolné. Prozkoumejte tajemství a historii zdejšího zámku, nakoukněte do komnat a zjistěte, jak se žije na zámku dnes. A kdo ví, třeba se objeví i zakletá princezna.

Milujete maso? Tak to se zastavte o víkendu 24. - 26. 5. k nám. Náš kuchař Martin Procházka pro Vás chystá opět úžasnou víkendou nabídku zaměřenou na steaky. Nezapomeňte na rezervaci míst online https://www.balonovyhotel.cz/rezervace2/ Kompletní víkendovou nabídku najdete od úterý zde https://www.balonovyhotel.cz/vikendova-nabidka/