O NÁS

V samém srdci Vysočiny naleznete klidný hotel, výbornou restauraci a především domácí pivovar Balónový hotel Radešín. Ať už k nám zavítáte jen na skok či na delší pobyt, rozhodně nebudete litovat. Balónový hotel Vás dostane svou polohou uprostřed lesů na břehu radešínského rybníka, vlastním pivem, vynikající kuchyní, útulně zařízenými pokojíčky, a to vše je umocněno rodinnou atmosférou. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám v přírodě, projížďkám na kole či výletování. Malebná obec Radešín, na jejímž okraji nás najdete, se nachází 12 km od Nového Města na Moravě.

Léto se blíží a my se ptáme... už víte, co budete dělat o prázdninách? Přidejte se k nám, poznejte nové kamarády, pracovní návyky a co si budeme, peníze jsou taky fajn. Moc nepřemýšlej a ozvi se hned, volej Veroniku nebo Lenku na tel. :733 747 001 a domluv si termín pohovoru. Těšíme se na Tebe!

Velice nás překvapil Váš zájem o chřestové speciality a proto jsme se rozhodli, že i tento víkend si na nich budete moci pochutnat. Nabídku brzy zveřejníme a už teď se na Vás těšíme :-)

Na tento víkend jsme si pro Vás připravili burgery a českou kuchyni. Nebude chybět klasická svíčková s knedlíkem a dezert domácí dukátové buchtičky :-)