O NÁS

V samém srdci Vysočiny naleznete klidný hotel, výbornou restauraci a především domácí pivovar Balónový hotel Radešín. Ať už k nám zavítáte jen na skok či na delší pobyt, rozhodně nebudete litovat. Balónový hotel Vás dostane svou polohou uprostřed lesů na břehu radešínského rybníka, vlastním pivem, vynikající kuchyní, útulně zařízenými pokojíčky, a to vše je umocněno rodinnou atmosférou. Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám v přírodě, projížďkám na kole či výletování. Malebná obce Radešín, na jejímž okraji nás najdete, se nachází 12 km od Nového Města na Moravě.

O nás se ví, že se rádi setkáváme a slavíme. A stačí k tomu mnohdy málo. To ale neplatí o naší plánované pivovarské akci, kdy budeme slavit tří stou várku vaření piva. A budeme moc rádi, když u toho budete s námi v úterý 16. 11. (druhý den je svátek).

Zveme Vás na již tradiční Svatomartinské hody, které u nás startují již tento čtvrtek 11. 11. od 11:11 hod. Přijďte si pochutnat na konfitovaném husím stehýnku, husích játrech, paštice či burgeru. A v neposlední řadě ohodnotit, jaká budou letošní vína.

Díky Vašemu velkému zájmu o naše zvěřinové hody jsme se rozhodli, že Vám nabídku zvěřiny prodloužíme už od čtvrtku 28. 10., kdy budeme mít otevřeno od 11 do 22 hod. (provoz kuchyně od 11 do 20 hod.). Nabídka aktuálního menu bude uveřejněna v úterý na našich stránkách https://www.balonovyhotel.cz/vikendova-nabidka/ Nezapomeňte na rezervaci na tel....

Máme tu už druhý víkend, co pro Vás připravujeme menu ze zvěřiny. Můžete se těšit na gulášek z daňka, kančí speciality a nebudou chybět ani dobroty z jeleního masa.