RESTAURACE

UPOZORNĚNÍ! V ÚTERÝ 26.1. A VE ČTVRTEK 28.1. NEBUDE POLEDNÍ MENU A VÝDEJNÍ OKÉNKO BUDE OTEVŘENO POUZE OD 16:00 DO 19:00 HOD Z DŮVODU ODSTÁVKY EL. ENERGIE!!! 

PROVOZNÍ DOBA OKÉNKA: DENNĚ OD 11:00 DO 19:00 HOD.

Restaurace: +420 606 700 717

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupných surovin. Pravidelně připravujeme tématické gastro víkendy (řízkobraní, zvěřinové hody, dýňové speciality, jehněčí, pštrosí, svatomartinské hody aj.). V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

Provoz restaurace 

Pondělí - neděle 11:00 - 19:00 hod

Provozní doba kuchyně

Pondělí - neděle 11:00 - 19:00 hod


Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.od 4. 1. 2021 je možné ubytovat hosty z důvodu pracovní cesty nebo za účelem výkonu povolání.

I po vánočních svátcích pro Vás otevřeme okénko pro prodej piva v PET nebo keg sudech. Otevřeno pro Vás budeme mít pondělí - středa od 13 do 16 hod. a ve čtvrtek od 10 do 12 hod. Doporučujeme provést objednávku přes náš e-shop (hlavně pivo v keg sudech) a u okénka si už jen objednávku vyzvednout. Objednávejte ...

Prodloužili jsme pro Vás prodej z okénka a budeme se na Vás těšit i ve středu 23. 12. od 13 do 16 hod. Zakoupit můžete

Kup jakékoliv množství PET s naším pivem, napiš své jméno s kontaktem na lísteček a zařaď se do slosování! Na TŘI vybrané šťastlivce čeká DÁRKOVÉ BALENÍ 2PET! Slosování a oznámení výherců proběhne v pátek 18.12.2020!

Již tento čtvrtek od 11 hod. se po dlouhých týdnech setkáme zase u nás v restauraci (a hotelu). Osobní kontakt s hosty a s přáteli nám neskutečně chyběl. Věříme, že i přes určitá omezení vše zase zvládneme. Od 17 hod. bude slavnostně naražena naše dvanáctka RADEŠÍN. Ke chmelení je vždy použit radešínský chmel z chmelnice za hotelem, který jsme...

Každý den si můžete zakoupit dárkový poukaz (ve Vámi zvolené hodnotě) v našem výdejním okénku na terase. Platba je možná pouze v hotovosti. Nezapomeňte, Vánoce se blíží a tímto dárkem určitě neuděláte chybu :-) Platnost 12 měsíců.