RESTAURACE

Rezervace: +420 606 700 717 

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od  místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupnuných surovin. Pravidelně připravujeme tématické gastro víkendy (řízkobraní, zvěřinové hody, dýňové speciality, jehněčí, pštrosí, svatomartinské hody aj.). V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

Otevírací doba restaurace:

Neděle - čtvrtek               11 - 22

Pátek - sobota                  11 - 23

Provozní doba kuchyně: 

Pondělí - neděle 11 - 21

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.

I když letos se k nám Martin nedostane, tak my jsme připraveni :-) Nezapomeňte na rezervaci míst v restauraci na tel.: 606 700 717

Již příští pátek u nás začíná tradiční burger týden. Už teď se můžete těšit na osvědčenou klasiku. Pro gurmány připravujeme Halloweenský burger (extra pálivý) s dýňovým dipem a chilly nebo skvělý vegetariánský dýňový burger. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Už jen dva pátky nám zbývají do konce prázdnin a k tomu patří tradiční grilování na terase. Tentokrát naposledy rozpálí gril šéfkuchařka Marcela. Rezervace na tel.: 606 700 717 nebo přímo v restauraci. Těšíme se na Vás :-)

I letos potřebujeme pomoct při sklizni chmele, ze kterého se bude ihned chmelit radešínské pivo. Nebude chybět sběr chmele na čas. Pro nejlepší družstvo (max. 6 členů) bude připravena odměna v podobě 50 l sudu piva Radešín. Připravíme i další soutěže pro malé a velké, skákací hrad a pivo 11 Samuel za 20,- Těšíme se na všechny účastníky chmelové...