RESTAURACE

Restaurace: +420 606 700 717

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupných surovin. Připravujeme také tématické gastro víkendy jako je (řízkobraní, burger víkendy, zvěřinové hody, aj.). . V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

Provoz restaurace a kuchyně 

Neděle - čtvrtek  11:00 - 22:00 (kuchyně do 20 hod.)

Pátek - sobota 11:00 - 22:00 (kuchyně do 21 hod.)


I nadále je možné objednávat jídlo přes náš e-shop a vyzvednout si ho osobně. Nebo můžete využít náš tel.: 606 700 717.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.Spojili jsme síly s Rybařství Kolář a pro tento víkend jsme doplnili nabídku o čerstvé rybí pokrmy. Těšit se můžete na filetovaného Sivena na roštu s tymiánovou omáčkou, pórkem a šťouchanými bramborami nebo Pivovarského kapra po mlynářsku s hranolkami a koprovým dipem.

I letos je potřeba očesat ty naše chmeláky, co nám rostou za hotelem. Je to neuvěřitelné, ale letos je to už 4. ročník sklizně chmele, ze kterého se bude chmelit naše tradiční radešínské pivo. Takže připravte koše, kýble, ruce, protože nebude chybět soutěž ve sběru chmele družstev na čas. Pro nejlepší družstvo (max. 6 členů) bude připravena odměna...

Zaskočte si sami, ve dvou nebo s partou k nám do restaurace, kde pro vás celý víkend budeme připravovat chřestové specialitky. Pochutnají si tu jak masožrouti, tak vegetariáni. Nabídku již brzy odhalíme, sledujte naše webové a facebookové stránky.