RESTAURACE

Restaurace: +420 606 700 717

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

NOVINKA!!! ONLINE REZERVACE MÍST V RESTAURACI  https://www.balonovyhotel.cz/rezervace2/

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupných surovin. Připravujeme také tématické gastro víkendy jako je (řízkobraní, burger víkendy, zvěřinové hody, aj.). . V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

Provoz restaurace a kuchyně 

Pondělí - neděle  11:00 - 22:00 (kuchyně  pondělí - sobota od 11 do 20 hod., neděle od 11 do 19 hod.)

I nadále je možné objednávat jídlo přes náš e-shop a vyzvednout si ho osobně. Nebo můžete využít náš tel.: 606 700 717.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.

Léto se blíží a my se ptáme... už víte, co budete dělat o prázdninách? Přidejte se k nám, poznejte nové kamarády, pracovní návyky a co si budeme, peníze jsou taky fajn. Moc nepřemýšlej a ozvi se hned, volej Veroniku nebo Lenku na tel. :733 747 001 a domluv si termín pohovoru. Těšíme se na Tebe!

Velice nás překvapil Váš zájem o chřestové speciality a proto jsme se rozhodli, že i tento víkend si na nich budete moci pochutnat. Nabídku brzy zveřejníme a už teď se na Vás těšíme :-)

Na tento víkend jsme si pro Vás připravili burgery a českou kuchyni. Nebude chybět klasická svíčková s knedlíkem a dezert domácí dukátové buchtičky :-)

V sobotu na rybu, v neděli na gulášek nebo jen tak posedět u dobrého piva či vína .... Od pátku až do neděle pro Vás budeme připravovat jak ryby, tak guláše :-)