RESTAURACE

Restaurace: +420 606 700 717

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

O prodlouženém víkendu 5. - 8. 5.  platí pouze víkendová nabídka https://www.balonovyhotel.cz/vikendova-nabidka/

SVÁTEČNÍ PONDĚLÍ 8. KVĚTNA MÁME OTEVŘENO OD 11 DO 21 HOD. (KUCHYNĚ OD 11 DO 19 HOD.)

NOVINKA!!! ONLINE REZERVACE MÍST V RESTAURACI  https://www.balonovyhotel.cz/rezervace2/

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupných surovin. Připravujeme také tématické gastro víkendy jako je řízkobraní, burger víkendy, zvěřinové hody, zabijačkové hody, Valentýnské menu, Svatomartinské hody aj.. . V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu, který je umístěn na naší letní terase.

V restauraci myslíme i na děti a najdete u nás i dětský koutek a v letních měsících pískoviště a prolézačku.

Provoz restaurace a kuchyně 

PONDĚLÍ - SOBOTA  11:00 - 22:00 (kuchyně 11:00 - 20:00)

NEDĚLE 11:00 - 21:00 (kuchyně  11:00 - 19:00)

 Jídlo můžete objednávat přes náš e-shop a vyzvednout si ho osobně. Nebo můžete využít náš tel.: 606 700 717.

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.

Od června každý víkend (sobota a neděle) pro Vás budeme mít otevřeno nové bufetové okénko za hotelem. Postaráme se o Váš pitný režim a také něco malého k snědku. K dispozici budou lehátka, stoly a piknikové deky. Pro děti bude připraven skákací hrad. Přijďte si odpočinout od týdenního shonu...

Vážení hosté, v pátek 26. května bude od 14 hodin uzavřena restaurace z důvodu konání soukromé akce. K posezení můžete využít naši terasu. Zároveň se omlouváme, ale po celý pátek bude omezen výběr z jídelního menu. Od 11 do 14 hod. můžete vybírat z poledního menu https://www.balonovyhotel.cz/menu/ a po celý den pouze z níže uvedené nabídky:

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - hledáme posilu do našeho týmu na pozici kuchař/kuchařka. Náš tým je stabilní a často se nenaskytne příležitost přidat se k nám. Využijte mimořádnou příležitost a přidejte se k nám a buďte součástí Balónového hotelu a pivovaru.

POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE DO KUCHYNĚ - hledáme posilu do našeho týmu na pozici kuchař/kuchařka. Náš tým je stabilní a často se nenaskytne příležitost přidat se k nám. Vhodné pro absolventy SOU a SŠ. Vše Vás naučíme, zaškolíme. Využijte mimořádnou příležitost a přidejte se k nám a buďte součástí Balónového hotelu a pivovaru.

Roastbeef neboli rostbíf je hovězí pečeně, kdy při správné přípravě zůstává maso uprostřed růžové. Je to takzvaný anglický styl pečení. A u nás je na tuto specialitu nejlepší kuchař Martin Procházka, který pro Vás připraví lákavé menu. Roastbeef se skvěle páruje s čímkoliv - nechte se inspirovat. Aktuální nabídku menu najdete od úterý 9. 5. na...