RESTAURACE

Rezervace: +420 606 700 717 

(pokud nebereme telefon, zkuste to prosím později, věnujeme se hostům)

V naší kuchyni dáváme přednost surovinám od  místních dodavatelů a dbáme na jednoduchost a čerstvost jednotlivých pokrmů. Menu pro Vás měníme několikrát ročně, dle dostupnuných surovin. Pravidelně připravujeme tématické gastro víkendy (řízkobraní, zvěřinové hody, dýňové speciality, jehněčí, pštrosí, svatomartinské hody aj.). V letních měsících grilování připravujeme pokrmy z grilu.

Otevírací doba restaurace:

Neděle - čtvrtek               11 - 22

Pátek - sobota                  11 - 23

Provozní doba kuchyně: 

Pondělí - neděle 11 - 21

Prosíme hosty, aby k parkování využili parkoviště za hotelem a neparkovali na travnatých plochách. Děkujeme.

Můžete se těšit na tradiční i netradiční burgery od našeho skvělého kuchařského kolektivu. Rezervace na tel.: 606 700 717 Těšíme se na Vaši návštěvu.

V PÁTEK 20.12. od 16:00 je kapacita restaurace plně obsazena !!! Děkujeme za pochopení a na všechny se budeme těšit v sobotu.

Přijďte na jedno, tedy na dvě :-)
Dnes jsme přidali na čep letošní várku jedinečné 12 RADEŠÍN Je uvařen z radešínského chmele, který česala celá vesnice. Toto pivo vaříme jen jednou za rok z čerstvého chmele.
Radešínskou 12 skvěle doplňuje 17 FANDA. Tento medový speciál je symbolem příchodu Vánoc. Med nám dodává místní včelař Fanda Beneš.
Těšíme...

I když letos se k nám Martin nedostane, tak my jsme připraveni :-) Nezapomeňte na rezervaci míst v restauraci na tel.: 606 700 717

Již příští pátek u nás začíná tradiční burger týden. Už teď se můžete těšit na osvědčenou klasiku. Pro gurmány připravujeme Halloweenský burger (extra pálivý) s dýňovým dipem a chilly nebo skvělý vegetariánský dýňový burger. Těšíme se na Vaši návštěvu.