Sbírka pro Ukrajinu na Balónovém hotelu

12.03.2022

DĚKUJEME VŠEM, CO PŘISPĚLI DO SBÍRKY. VYBRALI JSME NEUVĚŘITELNÝCH 44100,- NAKOUPILI JSME, ZABALILI A PŘEVEZLI ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL A LÉKY ZA 43487,- DO SBĚRNÉHO MÍSTA ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE (Žďár nad Sázavou).

Od dnešního dne je možné přispět finanční částkou, za kterou budou nakoupeny léky a zdravotní materiál a pak předán k hromadné zásilce na Ukrajinu v Brně. Záštitu nad touto sbírkou převzali naši ukrajinští kolegové Marička a Vasyl Zeikanovi, kteří nám pomůžou s výběrem vhodného materiálu. Přispět můžete na baru v restauraci u našich kolegů. 

Je nám smutno, co se děje na Ukrajině. A rádi bychom se s Vámi podělili o jeden z mnoha příběhů, které se tam teď odehrávají...

Naše kolegy z Ukrajiny - Vasyla a Maričku mnozí z Vás znají nebo jste je u nás jen zahlídli. Skromní a pracovití lidé, kteří si u nás zvykli a je jim tu s námi dobře. Na Ukrajině mají celou svoji rodinu včetně malé dcerky, o kterou se starali prarodiče. Noc ze čtvrtku na pátek pro ně ale i pro nás byla velmi náročná. Rozhodli se přivést si svoji Lízu k nám. Celá cesta tam a zpět trvala dlouhých 48 hodin. 48 hodin bez spánku, v zimě, vyčerpaní, naděje i beznaděje. Už jsou v pořádku na Radešíně, spolu jako rodina. Zdraví a v pořádku...Děkujeme!


PRŮBĚŽNÝ STAV SBÍRKY k 4.3.

Za 3 dny se Vám podařilo dát dohromady 39 500,- Nakoupili jsme v lékárně léky a vybavení za 38 000,- I tento víkend je možné přispět, každá koruna pomáhá. Pro představu cena Paralenu je 49,- obinadlo 55,- náplast 39,- 

Opravdu stačí málo a společně dokážeme víc...DĚKUJEME!!! 

Marika & Vasyl Zeikanovi