O NÁS

Im Herzen der Region Vysočina finden Sie ein ruhiges Hotel, ein ausgezeichnetes Restaurant und vor allem die Hausbrauerei Balónový hotel Radešín. Ob Sie nur für einen Sprung oder für einen längeren Aufenthalt zu uns kommen, Sie werden es bestimmt nicht bereuen. Balónový hotel überzeugt mit seiner Lage inmitten von Wäldern am Ufer des Teiches Radešín, eigenem Bier, ausgezeichneter Küche, gemütlich eingerichteten Zimmern und all dies wird durch die familiäre Atmosphäre unterstrichen. Die Umgebung des Hotels lädt zu Spaziergangen in der Natur, Radtouren oder Ausflügen ein.  Das Dorf Radešín, an dessen Rand Sie uns finden, befindet sich 12 km von Nové Město na Moravě. 

První únorový víkend bude patřit "tataráčkům". Těšíte se tak jako my až nějaký z nich ochutnáte? Hovězí, lososový .... A chybět nemůže typická příloha k téhle dobrotě - zlatavé a křupavé topinky.

Kdo a kdy jako první rozklepal plátek libového masa, aby jej lehce osolený protáhl moukou, rozšlehaným vejcem, obalil v jemné strouhance a horkém oleji na pánvi z obou stran osmažil? Vynalezen byl údajně již ve starověkém Řecku. Podle jedné z legend má svůj prapůvod ve středověkých jídlech, jímž položili základ bohatí byzantští obchodníci svým...

od 7. 12. do 31.3. můžete uplatnit slevu 20 % na ubytování. Stačí v online objednávce zadat do slevového pole kód ZIMA a sleva se Vám automaticky odečte. Platí jen pro online rezervace.

Oblíbenou gurmánskou akcí jsou zvěřinové hody a na ty Vás srdečně zveme k nám do restaurace. Zvěřinové speciality si budete moct vychutnat po celý víkend ...