19. 1. Radešínská lyže - párkový závod

Rádi bychom vás jménem Balónového hotelu a Sboru dobrovolných hasičů pozvali na originální párkový běh. Podle tradic spočívá v tom, že každý soutěžící po průjezdu cíle obdrží párek s rohlíkem a teplý nápoj. Nejlepší jednotlivci ve svých kategoriích navíc hodnotné ceny.

Propozice závodu:

Kdy a kde 19.ledna 2019 u Balónového hotelu v Radešíně

Registrace závodníků začíná ve 13:00 . Lze se registrovat i v průběhu závodu, každý závodník obdrží startovní číslo a zapíše se do startovní listiny. Startovné je zdarma.

Start ve 14:00 startovat se bude intervalově s pauzou 3min. S posledním startujícím končí i možnost registrace do závodů.

Trať na níže uvedené mapce má délku 4,3km a dojezd do cíle je po veřejné komunikaci.Trať bude mít protaženou stopu a na nepřehledných místech bude vyznačena páskou.

Konec závodu a vyhodnocení proběhne neprodleně po doběhu posledních závodníků. O zařazení do jednotlivých kategorii rozhoduje rok narození.

Organizační výbor: Míra Kutílek a Miloš Škorpík

Zajištěno občerstvení a poradenská činnost při mazání :-) Malé děti se mohou účasnit ve stopě s rodiči.

Další informace budeme doplňovat, v případě nepřízně počasí si dovolíme závod zrušit, informace o tom nejpozději v pátek 18.1.

Všichni se na vás těšíme a doufáme, že se zúčasníte v hojném počtu a sobotní dopoledne si náležitě užijete s námi. Výsledky závodů se nezapočítávají do tabulek FIS.