en-PROVOZNÍ/RECEPČNÍ volná pracovní pozice

14/07/2020

BALÓNOVÝ HOTEL A PIVOVAR RADEŠÍN ROZŠIŘUJE SVŮJ TÝM

PROVOZNÍ/RECEPČNÍ

Hledáme kolegu/kolegyni s výbornými organizačními schopnostmi a samostatným rozhodováním. Naše práce je týmová, ale potřebuje silnou vůdčí osobnost, která dokáže ostatní kolegy nasměrovat správným směrem.

Tato pozice je stěžejní při řízení hotelu, proto je nutné dobře zvládat stresové situace a umět komunikovat s kolegy a hosty. Samozřejmostí je výborná znalost práce na PC, bez kterého se tato pozice neobejde. Pracujeme s ubytovacím programem Previo, účetním programem Flexibee a restauračním programem Fusion. Komunikace s hosty probíhá ve většině případů pomocí mailů, zde vyžadujeme výbornou znalost pravopisu. Další důležitou náplní je plánování směn, objednávky zboží, komunikace s dodavateli a kontrola práce podřízených. Jedním z předpokladů je pokročilá znalost anglického jazyka.

Nabízíme práci krátký/dlouhý týden (15 směn 12 hodin), mzda 25 000 - 40 000 + prémie, sleva na stravu a nápoje. Práci po celý rok v přátelském kolektivu. Nástup možný ihned.

Je možné se domluvit i na zkrácený pracovní poměr - 50 nebo 75 %

Pokud Vás nabídka pracovní pozice oslovila, tak budeme rádi za Váš životopis, který zašlete na mailovou adresu rezervace@balonovyhotel.cz