de-SUSHI víkend 6. - 7. března

03.03.2021

SOUTĚŽ O 2 SUSHI SETY NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM PROFILU BALÓNOVÝ HOTEL A PIVOVAR. STAČÍ DÁT LIKE U PŘÍSPĚVKU A ČEKAT V NEDĚLI V 11 HOD. ZDA SE NA VÁS USMÁLO ŠTĚSTÍ :-) 

SUSHI víkend Konnichiwa! Japonsko, "Země vycházejícího slunce", nebo také země s nejpřesnějšími vlaky na světě a právě ochutnávku z japonské kuchyně jsme si pro Vás připravili na tento víkend! SUSHI, japonská specialita, kterou řada z vás určitě ještě nikdy neochutnala. My ano a doslova jsme podlehli! Základem výborného sushi je dobře ochucená rýže, mořské plody, zelenina a řasa Nori. Dnes existuje mnoho druhů a my se za pomoci nové víkendové posily zaměříme na maki a uramaki. Těšit se můžete na výtečného lososa, avokádo, okurku, ředkev maki a krabí tyčinky. Chybět samozřejmě nesmí sójová omáčka, nakládaný zázvor, wasabi a hůlky!

Nachystaný pro Vás máme celý set, ve kterém naleznete všechny uvedené druhy, abyste jej mohli ochutnat a příště už budete vědět, které Vás oslovilo nejvíce. Pokud jsme Vás vůbec k ochutnávce nepřesvědčili, nevadí, ve víkendové nabídce naleznete i jinou alternativu. Víkend v japonském stylu se blíží a my již dnes spouštíme předobjednávky! Objednávejte na našem e-shopu https://www.balonovyhotel.cz/internetovy-obchod2/ nebo na tel.: 606 700 717. A do poznámky nezapomeňte uvést den a hodinu vyzvednutí. Váš tým Balónového hotelu.