Ubytování a pokoje hotelu

Ubytování a pokoje hotelu

Rezervace: info@hotelradesin.cz nebo tel.: 733 747 001

Celková kapacita je 75 míst + 5 přistýlek  ve dvou patrech.

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Všechny pokoje jsou po kompletní rekonstrukci (rok 2015/2016).

Vybavení pokoje je jednoduché a účelné. Na pokoji nejsou umístěny TV, pokud si ji však budete přát, rádi Vám ji přichystáme.

WI-FI v celém hotelu zdarma.

Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí a nevstupujeme do pokojů (neprobíhá průběžný úklid), pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.

Check in do 21 hod. Check out do 10 hod.

Parkování u hotelu zdarma.

Radesin20_ Radesin19

Počty pokojů:

8 dvoulůžkových pokojů
15 třílůžkových pokojů
4čtyřlůžkové pokoje

Stravování:

Ráno pro Vás připravíme snídani (do 6 osob je výběrem z nabízeného menu, od 6 osob formou rautu). Snídaně se podávají v době od 8 do 10 hod.

Po celý den můžete využít hotelovou restauraci, kde pro Vás připravujeme polední menu nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. Vyzkoušet můžete piva z místního pivovaru. Aktuální nabídku naleznete v sekci ,,aktuality“.

Radesin22 Radesin21_

Balónový hotel Radešín, rekreační objekt, hotel Radešín, pobyty rodičů s dětmi, letní soustředění, ubytování Žďársku, ubytování pro mateřské školy, ubytování pro školy, ubytování blízko Nového Města na Moravě, firemní rauty s grilováním, ubytování pro cyklisty, ubytování v Radešíně, penzion u rybníka, penzion na Vysočině, ubytování v bývalém pivovaru, svatby na Vysočině, svatby na Ždársku, školení na Vysočině, semináře na Vysočině, pobyty pro děti, škola v přírodě na Vysočině, pobyty pro seniory na Vysočině, teambuilding na Vysočině, pivovar, minipivovar, pivnice, vaření piva

Balonový Hotel Radešín v Radešíně hodnocení