Teambuilding – týmové radovánky v Radešíně

Teambuilding – týmové radovánky v Radešíně

Zážitkové akce a teambuilding

Potřebujete stmelit kolektiv? Oslavit pracovní úspěchy? Nebo jen tak změnit prostředí a odpočinout si od ruchu a dnešního spěchu? Náš hotel, jeho prostory a naši zaměstnanci jsou připraveni Vám ve všem vyjít vstříc.

Hotel je umístěn v krásné a poklidné přírodě Vysočiny. Nikdo Vás nebude rušit v aktivitách, které si zajistíte buď sami nebo s naší spoluprací. Nabízíme exkurzi ve vlastním minipivovaru s výkladem sládka, lety balónem, jízdu na koloběžkách či kolech, bruslích, aquazorbing, paintball aj.

DSC_4922

Balónový hotel Radešín je ideální místo pro firemní akce a zážitkové kurzy na Vysočině

V sousedství hotelu je volejbalové hřiště, tenisový kurt, přímo v hotelu stůl na ping-pong, fotbálek nebo kulečník. Pro případ nepříznivého počasí máme připraveny tři sály (kapacita 80, 72 a 40 osob).

hh

Možnosti ubytování pro účastníky

Celková kapacita je 75 míst ve dvou patrech. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.  V případě nedostatečné kapacity je v některých pokojích možnost přistýlky (5 ks). Pokoje prošli v roce 2016 kompletní rekonstrukcí (koupelny, postele, podlahy, skříně nebo skříňky aj.). Pokoje jsou zařízené jednoduše a účelně. Nejsou tu umístěné TV, na vyžádání Vám ji rádi přichystáme. Během Vašeho pobytu respektujeme Vaše soukromí a nevstupujeme do pokojů (neprobíhá průběžný úklid), pouze na Vaši žádost nebo v případě nahlášení nedostatků či závad.

DSC_4754

9 dvoulůžkových pokojů
15 třílůžkových pokojů
3 čtyřlůžkové pokoje

Stravování

Díky úzké spolupráci Vám vytvoříme menu, dle Vašich představ a požadavků. Pokud je hezké počasí, tak Vám rádi připravíme speciality z grilu nebo si můžete užít zábavu při opékání špekáčků.

pizap.com14155604538001

 

Balónový hotel Radešín, rekreační objekt, letní soustředění, zimní radovánky v Radešíně, ubytování na Žďársku, ubytování pro školy, ubytování blízko Nového Města na Moravě, ubytování pro cyklisty, ubytování pro běžkaře, penzion, hotel u rybníka, teambuilding u Žďáru nad Sázavou, lety balónem na Vysočině, paintball na Vysočině, pobyty se zážitky v dosahu Brna, rybaření na Vysočině, společné zážitky u Žďáru nad Sázavou, aktivní pobyty na Vysočině, aktivní dovolená v dosahu D1, pobyty s pestrými zážitky, pivovar, minipivovar, pivnice, vaření piva

 

 

 

 

 

Balonový Hotel Radešín v Radešíně hodnocení